scénář k filmu Zítra vstanu a opařím se čajem

Text dotazu

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda vyšel v knižní
podobě scénář k českému filmu Zítra vstanu a opařím se čajem. Jeho autorem
je Josef Nesvadba.Děkuji a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

Josef Nesvadba byl autorem námětu k filmu "Zítra vstanu a opařím se čajem", autory scénáře byli Miloš Macourek a Jindřich Polák. Literární scénář k tomuto filmu bohužel knižně nevyšel, nenalezli jsme ho v žádném katalogu knihovny (prostřednictvím Souborného katalogu ČR - http://aleph.nkp.cz/cze/skc, na portálu Knihovny - https://www.knihovny.cz/) ani v České národní bibliografii (http://aleph.nkp.cz/cze/cnb ).

Jako rozmnoženina na cyklostylu je však literární, případně i technický, scénář filmu k prezenčnímu studiu dostupný v Knihovně Národního filmového archivu (http://www.nfa.cz/knihovna.html ).

Zítra vstanu a opařím se čajem ... / literární scénář Miloš Macourek; dramaturg Libuše Váňová, literární scénář a režie Jindřich Polák, námět Josef Nesvadba. [1. verze]. Praha : Filmové studio Barrandov , 1975 červen. - 168 s. Dramaturgická skupina dr. Miroslava Hladkého. - Cyklostyl. - Váz., dar

* literární scénář * filmy. Československo. 1977 * scénář

Zítra vstanu a opařím se čajem ... / literární scénář Miloš Macourek; dramaturg Libuše Váňová, literární scénář, technický scénář a režie Jindřich Polák, námět Josef Nesvadba. [1. verze]. Praha : Filmové studio Barrandov , 1975 listopad. - 42, 280 s. Seznam štábu, role, episody, kompars, dubly, archiv, ateliér, reál, exteriér, přehled obrazů. - Dramaturgická skupina dr. Miroslava Hladkého. - Cyklostyl. - Váz.,

* technický scénář * filmy. Československo. 1977 * scénář

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

04.01.2012 15:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu