sborník "Tridsať rokov československého socialistického občanského práva"

Text dotazu

Dobrý den,
hledám neúspěšně sborník, který se má jmenovat Tridsať rokov československého socialistického občanského práva a měl vyjít v Bratislavě roku 1975 nebo 1976 v edici PÚMS - Právnického ústavu slovenského Min. spravedlnosti. Doufám, že jsem tyto údaje správné, mohou tam být i lehké odchylky. Každoprádně však jde o slovenský sborník o občanském právu vydaný v uvedené době v Bratislavě. Hladal jsem neúspešně podle názvu v katalogu a v lístkovém generálním katalogu. Editora (byl-li) neznám. Velmi bych jej potřeboval. Kdyby se našel, bylo by jej možné pro mě rovnou objednat/rezervovat do NK všeobecné studovny?
Předem velmi děkuji, snad se podaří jej někde nalézt.

Odpověď

Dobrý den,

prověřili jsme  dostupné báze Národní knihovny : NKC, SKC, Generální katalog III, lístkový katalog Česká periodika, portál JIB a Vámi uváděný sborník jsme nenalezli.
Protože byl sborník vydán v Bratislavě Právnickým ústavem Ministerstva spravedlnosti, doporučujeme Vám obrátit se písemně s dotazem na slovenské Ministerstvo spravedlnosti,  http://www.justice.gov.sk/Stranky/Informacie/Poskytovanie-informacii.aspx, případně na http://portal.justice.cz/Justice2/ms/ms.aspx?j=33&o=23&k=379.
Právnický ústav na Slovensku stále vydává knihy a časopisy, takže by bylo možné obrátit se i na něj, a ještě Vám doporučujeme zkusit knihovnu právnické fakulty v Praze, http://knihovna.prf.cuni.cz http://ckis.cuni.cz/F/VDUX1211FEG9MEAVNE9DFRVAILLASY5UY11VBMPMCYTCL2TKJY-69973?func=find-a-0&local_base=pf.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

17.12.2012 13:46

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu