Sbírka úloh z fyziky

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych sehnat učebnici: sbírka úloh z fyziky pro gymnázia 1. díl od SPN 1988 a nevím kde jí hledat, nebo na koho se obrátit

Odpověď

Knihu si můžete vypůjčit v níže uvedených knihovnách, pokud je uvedeno "prezenčně", můžete publikaci studovat pouze ve studovně. Můžete se také obrátit na nejbližší knihovnu a požádat o zprostředkování meziknihovní výpůjční služby.

Pro zjištění, která knihovna publikaci vlastní jsme využili souborného katalogu www.caslin.cz .

Sbírku úloh z fyziky z roku 1988 jsem nalezla od dvou autorů:

Sbírka úloh z fyziky pro gymnázia. Díl 1. / Eva Tomanová ... [et al.]
1. vyd., Praha : Stát. pedagog. nakl., 1988
dostupnost: Státní technická knihovna - knihu můžete nalézt v našem katalogu www.stk.cz

Ve Státní technické knihovně a v Moravskoslezské knihovně v Ostravě je dostupné také 2. vydání od stejné autorky z roku 1991.

Sbírka úloh z fyziky pro gymnázia : učebnice pro 1. a 2. ročník gymnázií. Díl 1 /  Tomanová, Eva
1. vyd., Praha : Stát. pedagog. nakl., 1988
Dostupnost: Městská zemská knihovna Brno

Sbírka úloh z fyziky pro gymnázia. Díl 1. /Bednařík, Milan
1. vyd., Praha : SPN, 1988,
dostupnost: prezenčně v Národní knihovně