Sbírka nálezů a usnesení Ústavního soudu ČR svazek 13

Text dotazu

Text nálezu Ústavního soudu ČR ze dne 31.3.1999 IV.ÚS 508/98

Odpověď

Dobrý den,

text nálezu naleznete v databázi NALUS. Do databáze NALUS - http://nalus.usoud.cz/Search/Search.aspx zadejte do pole "Citace (sp. zn., Sb., SbNU)" dotaz IV US 508/98. Výsledkem vyhledávání jje několik záznamů, z nichž jeden je Vámi hledaný nález IV US 508/98. Kliknutím na ikonku K pod tímto záznamem se zobrazí Karta záznamu se základními identifikačními údaji nálezu, zde je pak možnost zobrazit si celý text nálezu kliknutím na tlačítko "Stáhnout ve formátu MS Word".

"Sbírka nálezů a usnesení" je v tištěné podobě také součástí fondu NK ČR ([ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000782143&local_base=NKC), jeden exemplář naleznete ve Všeobecné studovně. Vzhledem k tomu, že je tento dokument součástí volného výběru Všeobecné studovny, stačí Vám k jeho studiu jednodenní vstupenka (https://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/prehled-sluzeb). 

Obor

Právo

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.05.2012 08:04

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu