Satanská bible

Text dotazu

Vážení přátelé, prosím o informaci o knize Satanská bible - autor asi Anton Szandor Lovey. Doba vzniku, velmi stručně obsah, význam.

Odpověď

Autorem knihy je La Vey, Anton Szandor.
Základní informace o knize přináší Wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/Satansk%C3%A1_biblePodrobné informace o knize naleznete v její předmluvě a doslovu.

Kniha je dostupná k výpůjčení také v Národní knihovně ČR ve vydání Satanská bible / Anton Szandor La Vey ; Z angl. přel. Josef Rauvolf ; Předml. Burton H. Wolfe ; Doslov Pavel Turnovský. -- [Praha] : Reflex, [1991]. -- 206 s.