SANGUINETTI, Gianfranco. Kundička včera a dnes

Text dotazu

Dobrý den, v roce 2006 měla být vydána kniha Kundička včera a dnes, autor Gianfranco Sanguinetti. Můžete mi prosím poradit, zda je dostupnáv národníknihovně a v jakém nákladu vyšla?

Odpověď

Dobrý den,

kniha: SANGUINETTI, Gianfranco. Kundička včera a dnes: s glosářem šesti set třiceti devíti synonym. Praha : [s.n.], 2006. ISBN 80-239-7573-0 (brož.) byla vydána pražskou tiskárnou Trico v roce 2006 v nákladu 333 kusů, z toho 99 výtisků obsahuje originální lept, jehož autorem je Jason Rhoades.  Viz. záznam o knize v katalogu Národní knihovny NK ČR (NKC):

http://sigma.nkp.cz/cze/nkc .

Národní knihovna NK ČR vlastní dva exempláře knihy. Jeden výtisk je uložen v Národním konzervačním fondu NK ČR, druhý byl zařazen mezi knihy ve Zvláštním ochranném režimu (ZOR). Zpřístupnění dokumentů z daného fondu (ZOR) čtenářům Národní knihovny NK ČR je za zvláštních podmínek možné. Viz.

http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_zor.htm .

Pokud jste již čtenářem NK ČR, můžete si knihu do Studovny vědeckých pracovníků předem objednat přes katalog Národní knihovny (NKC).