Rozsah stran a a přesné strany příspěvku

Text dotazu

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o zaslání informace ke článku J. Lišky "Technologické
projektování žárobetonů a jeho aplikace na lehké betony" v níže uvedeném
sborníku:
7. konference o žárobetonech. Karlovy Vary, 27.-29.5.1980
Dotaz na informaci: Na jaké straně se uvedený příspěvek v daném sborníku
nachází?

Odpověď

Dobrý den,

omlouváme se za opožděnou odpověď, ale vzhledem k tomu, že v Národní knihovně existuje pouze jeden výtisk knihy "7. konference o žárobetonech", který je uložen v Národním konzervačním fondu, nebylo tedy příliš snadné dostat se k těmto informacím.

Článek, na který se ptáte ("Technologické projektování žárobetonů a jeho aplikace na lehké betony" od J. Lišky) se nachází na str. 63 - 77.