Rozloha STK, délka fondu STK

Text dotazu

Přesná formulace dotazu: Jaka je rozloha (v metrech ctverecnych) na ktere se rozklada Statni technicka knihovna v arealu Klementina ?
Zhruba kolik metru je delka uskladnenych kniznich fondu STK ?

Odpověď

Rozloha STK v arealu Klementina je 4365,62 m2.

Knižní fond STK obsahuje 1 200 000 svazků a je uskladněn na cca 35 000 bežných metrech (včetně depozitních skladů).