rovnice

Text dotazu

Výpočet poměru vsazených možností k výhře ve
Sportce nebo Šťastných 10?
Například : když budu chtít vsadit u "Šťastných 10" vsadit rozpis na 30
čísel tak kolik musím vyplnit sázenek a kolik je výher při případném
uhádnutí : pěti,šesti,sedmi,osmy,devíti a deseti čísel?
Děkuji! Nevím zda se ptám na správném místě? Jestli ne tak se omlouvám!

Odpověď

Dobrý den,

služba Ptejte se knihovny k zodpovídání těchto typů dotazů opravdu neslouží.

Potřebné informace byste mohl nalézt přímo na stránkách společnosti Sazka věnujících se hře Šťastných 10 - http://web01.sazka.cz/LoterieAHry/docDetail.aspxnid=9550&docid=19016725&doctype=ART&did=9550 - v části podrubriky