Román o Jablonci

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych si přečetla nějaký román odehrávající se v Jablonci v době jeho rozkvětu na konci 19. a začátku 20. století. Můžete mi nějaký doporučit? Děkuji.

Odpověď

Hezký den Vám přeji z jablonecké knihovny.

Román o Jablonci z Vámi požadovaného období je uložen v naší studovně a autorkou díla Zápasy je Anna Drahá. Kniha z roku 1975 je však určena pouze k prezenčnímu půjčování.

Pokud máte zájem o dějiny našeho města, určitě ve fondu naší knihovny společně najdeme i další zajímavé tituly, například pověsti z Jablonecka od Oldřicha Mikoláška Ďáblův doktor atp.