Ročenky Katedry estetiky Filozofickej fakulty PU

Text dotazu

Dobrý večer, nutně se potřebuji dostat ke článku -
Ciporanov, Denis: Funkcionální přístup k definici umění u Nelsona Goodmana a Jana Mukařovského. In: Studia Aesthetica X., Jana Sošková (Ed.), Prešov: Prešovská universita, 2008, s. 341-367.

Ovšem publikaci Studia Aesthetica X. nemohu najít ani v souborném katalogu.
Našla jsem Studia Aesthetica I-III. Tyto vyjíždějí pod názvem Kapitoly k
dějinám estetiky na Slovensku. Tedy je možné, že Studia Aesthetica je spíše název "řady" než té konkrétní publikace. Ale opravdu už nevím, jak to najít.
Ani pod Janou Soškovou mi nevyjíždí nic z roku 2008. Děkuji za pomoc.

Odpověď

Dobrý den,
jedná se o název ročenky, kterou vydávala Katedra estetiky Filozofickej fakulty PU. Přehled jednotlivých názvů čísel můžete spolu s historií ročenky nalézt na stránkách:: http://ievuk.weebly.com/studia-aesthetica.html. Číslo X., které je předmětem Vašeho zájmu, nese název: Filozoficko-estetické reflexie posthistorického umenia.
Bohužel, dle výsledků vyhledávání v Souborném katalogu ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/skc), Souborném katalogu ČR - Seriály (http://aleph.nkp.cz/cze/skcp), Katalogu Národní knihovny ČR
(http://aleph.nkp.cz/cze/nkc) a Jednotné informační bráně(
http://www.jib.cz) není dané číslo ročenky na území ČR dostupné.

Ročenku ovšem vlastní některé slovenské knihovny (např. Slovenská národná knižnica vlastní 2 exempláře - viz http://www.snk.sk/?on-line-katalog-snk).

Se svým dotazem se obraťte na knihovníky v knihovně, kterou navštěvujete.
Článek můžete objednat prostřednictvím mezinárodní meziknihovní služby. Více informací Vám poskytnou pracovníci knihovny. (Meziknihovní služby v NK ČR:
http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_ms.htm)

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

11.12.2012 19:01

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu