Robot navštívil Karla Čapka

Text dotazu

Dobrý den, dá se zjistit zda v deníku Právo, přesný den nevím, zda v loňském roce, nebo kdy, vyšel článek o tom jak, přijeli Japonci a předvedli roboty, a jeden robot šel dát kytičku k pam. desce K. Čapka, já si to nevystřihla, a Právo šlo do sběru, dá se to nějak najít ? Předem mnohokrát

Odpověď

Tak jsem po detektivním pátrání tento článek našla. Nenachází se v Právu, ale v časopise Český dialog. Citace článku je: (šeb). Robot navštívil Karla Čapka. Český dialog, 2003, č. 9. ISSN 1210-2784.

Je na adrese:
http://www.cesky-dialog.net/clanek.php?idcl=830&aidci=