Robie Williams

Text dotazu

Chtěl bych se zeptat které písničky kdy a v jakém albu vydal Robie Williams (doufám že jsem to napsal správně).

Odpověď

Zpevak Robbie Williams dosud vydal nasledujici alba: Intensive Care (24.rijen 2005), Greatest Hits (18. rijen 2004), Live At Knebworth (v Ceske republice toto album vyslo pod nazvem Live Summer 2003, 29. zari 2003), Escapology (18. listopad 2002), Swing When You're Winning (19. listopad 2001), Sing When You're Winning (28. srpen 2000), The Ego Has Landed (4.kveten 1999), I've Been Expecting You (26. rijen 1998), Life Thru A Lens (29. zari 1997).
Seznam pisni na techto albech spolu s jejich texty naleznete na adrese http://robbiewilliams.webz.cz/showpage.php?name=alba . Na teto strance pod odkazem Tvorba jsou navic uvedena i singlova alba, ktera Robbie Williams vydal, a jeho dalsi tvorba, napr. pisne, ktere vysly na jinych CD (soundtracky k filmum apod.).
Stranku s podobnymi informacemi v anglictine naleznete na http://www.robbiewilliams-info.com/.