Rezervoval jsem ÚDOLÍ ZEDNÁŘŮ pod zkratku pobočky MPBD. Je to na pob.Jana Masaryka?

Text dotazu

Prosím o vysvětlení značek při rezervaci knih. Předpokládám, že jsou to orientační zkratky lokalizace půjčoven. Znamená zkratka MPBD půjčovnu na ulici Jana Masaryka?

Odpověď

Dobrý den,

ano MPBD je zkratka pro pobočku Moravské Předměstí - Jana Masaryka (v objektu Medium naproti Futuru).