Rezervace knih on-line

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsme se zeptat, jak se mohu přihlásit na webu na vaší knihovnu? Abych si mohla on-line rezervovat knihu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Knihu si lze zarezervovat přes on-line katalog knihovny, ale musíte být zaregistrovaná jako čtenář u nás.
Pokud registraci nemáte, knihu Vám můžeme odložit, ale je potřeba se tu nejpozději do týdne zastavit, vyzvednout si ji a zaregistrovat se, můžete i jednorázově.