rešeršní služby

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co jsou to rešeršní služby, nebo kde najdu jejich rozsáhlejší popis.

Odpověď

Dobry den, charakteristiku resersnich sluzeb naleznete v bazi KTD (Ceska terminologicka databaze knihovnictvi a informacni vedy) - http://sigma.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-a&local_base=ktd. Pri vyhledavani v poli Termin muzete zadat primo slovni spojeni resersni sluzby. Pokud Vas zajimaji i dalsi informace o resersich, doporucujeme Vam zadat slovo resers? (vcetne diakritiky). Vysledkem vyhledavani by melo byt 38 zaznamu.

Pokud byste mel zajem o dalsi informace tykajici se resersnich sluzeb, doporucujeme Vam kontaktovat Knihovnu knihovnicke literatury - kkl@nkp.cz.