Rešerše - dohledání článků

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak co nejefektivněji dohledat články, které vyšly od roku 2000 dosud na téma památné stromy na Klatovsku pod správou NP Šumava.
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

k dohledání článků můžete využít analytického rozpisu periodik - regionální články (je součástí elektronického katalogu Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, dále jen SVK PK) dostupném na: https://aleph.svkpk.cz.
Do prvního vyhledávacího pole v záložce regionální články uveďte klíčová slova: památné stromy a do druhého vyhledávacího pole: Klatovy nebo Klatovsko.

Dále můžete využít Souborného katalogu České články (ANL) Národní knihovny České republiky (viz https://aleph.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-b&local_base=anl), katalogu Zemědělského poradensko-vzdělávacího centra a Knihovny Antonína Švehly: https://kas.uzei.cz/ nebo v prostorách SVK PK mediální databáze firmy Anopress, články z denního tisku od roku 1996 - dosud v plném textu. Také lze využít portálu https://knihovny.cz.

Nebo můžete na pracovišti speciální studovna požádat o zpracování klasické či elektronické rešerše viz https://svkpk.cz/pro-verejnost/prezencni-sluzby/specialni-studovna/
Použité zdroje

elektronický katalog SVK PK
Souborný katalog Národní knihovny České republiky
katalog Knihovny Antonína Švehly
mediální databáze firmy Anopress

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje v Plzni

Datum zadání dotazu

21.05.2019 16:24

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu