Rešerše

Text dotazu

Dobrý den, poskytujete rešeršní služby?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna rešeršní služby neposkytuje, vzhledem k tomu, že její poskytování vyžaduje větší personální i časovou náročnost.

Tuto službu většinou poskytují odborné (univerzitní, oborové, krajské či národní) knihovny.

Přikládám pro Vás soubor jak a kde lze o rešerši požádat.

Počítejte s určitými náklady spojenými s vypracováním, které se liší dle toho, kdo rešerši vypracovává (každá knihovna má svůj ceník služeb).

Na stránkách jednotlivých knihoven také najdete formulář pro zadání rešerše.

 Naše knihovna Vám může poradit a připravit dokumenty (knihy), které si můžete u nás k Vámi zvolenému tématu zapůjčit.

K tomuto můžete i využít náš knihobox, kde si knihy vyzvednete i mimo otevírací dobu knihovny dle toho, jak Vám to lépe vyhovuje, více na stránkách www.knihovnamost.cz.

Děkujeme za Váš zájem a využití našich služeb.

Přílohy