rešerše

Text dotazu

Dobrý den!
Bylo by možné udělat rešerši literatury na konkrétní téma bakalářské práce?
děkuji

Odpověď

.Dobrý den,

informace k rešeršním službám naleznete na našich webových stránkách (http://svkpk.cz/pro-verejnost/prezencni-sluzby/specialni-studovna/). Pokud se dostavíte osobně s platným čtenářským průkazem do speciální studovny, lze podle obtížnosti tématu a podle Vašich požadavků zpracovat na počkání elektronickou rešerši nebo vyplnit formulář na zpracování rešerše a rešerši si nechat vypracovat. Doba zpracování je zpravidla 7- 14 dní a jedná se o placenou službu. V tomto případě také není nutná osobní návštěva speciální studovny a vyplněnou žádost můžete zaslat poštou nebo elektronicky.

Rešeršní služby

  • zpracování seznamů článků, statí, publikací, patentů apod. k danému tématu z tištěných a elektronických zdrojů informací
    • strojové rešerše (výstupy z počítače) – doba zpracování – na počkání
    • kombinované rešerše (zpracování na základě lístkových katalogů, tištěných bibliografií, přímé excerpce periodik, sborníků a dalších informačních zdrojů) – doba zpracování – dle dohody. Kombinované rešerše je možné objednat osobně, poštou, faxem s využitím níže uvedeného tiskopisu. Je třeba vyplnit všechny požadované údaje včetně vlastnoručního podpisu. Placená služba – viz ceník služeb

Použité zdroje

webové stránky Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje