Rešerše

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se vás optat, zda by bylo možné si ve vaší knihovně nechat udělat rešerši na téma: Psychosociální důsledky roztroušené sklerózy na rodinný život. Klíčová slova: roztroušená skleróza, rodina, ROSKA, psychické důsledky, sociální důsledky.V ČJ, AJ, NJ. Děkuji a s přáním krásného dne.

Odpověď

Dobrý den, principiálně to možné je. Objednávku je ale třeba vyplnit osobně anebo poslat podepsanou faxem. Upozorňujeme, že "zpracování rešerše k získání vysokoškolských a vědeckých titulů je podmíněno souhlasem vysoké školy (vedoucího práce)". Informace a objednávku najdete na adrese: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm .
Je dobré knihovnu navštívit, kolegyně vás budou informovat o podrobnostech a máte zde také možnost přístupu ke zdrojům, z nichž bychom rešerši zpracovávali.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

07.02.2008 13:47

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu