Renovace nábytku

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla bych Vás požádat o tipy na tištěné publikace, které se zabývají opravami, renovací či restaurováním dřevěného nábytku - techniky, postupy, návody k domácím amatérským opravám. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

 zasíláme Vám několik záznamů o knihách z báze NKC Národní knihovny (http://aleph.nkp.cz/F/)  , které se zabývají opravami nábytku :

-[Č.záznamu: 002145778]

Restaurování a opravy nábytku / Billy Cook ; fotografie John Freeman ; [z anglického originálu ... přeložil Ladislav Ptáček]. -- 2. vyd.. -- Čestlice : Rebo, 2010. -- 256 s.

-[Č.záznamu: 000891879]

Restaurování nábytku / Harald Miles ; [z německého originálu ... přeložila Helena Pokorná]. -- 1. vyd.. -- Čestlice : Rebo, 2002. -- 80 s.

-[Č.záznamu: 001712582]

Císařský nábytek a jeho restaurování / [text Petr Severa ; fotografie Jaroslav Kučera a archiv Gema Art]. -- Vyd. 1.. -- [Praha] : Gema Art, c2006. -- 141 s.

-[Č.záznamu: 000412528]

Nábytek-údržba, opravy a úpravy / Stanislav David, František Kadleček. -- 1. vyd.. -- Praha : SNTL, 1977.

-[Č.záznamu: 001315197]

Praktický domácí kutil. -- Ostrava : Knižní expres, 2004. -- 313 s

-[Č.záznamu: 001089476]

Kutil : udělej si sám : praktický pomocník a rádce pro dům, byt a zahradu. -- Praha : Patrix, 2002-2003. Online verze : http://www.uss.cz/