Rejstřík klíčových slov

Text dotazu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký rejstřík klíčových slov pro lesní hospodářství, nebo zda pro tyto účely nepoužíváte nějaký vlastní systém třídění a nebylo by jej možné poskytnout.
Předem Vám děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel Vás asi zklameme. Používáme jeden tezaurus pro všechny obory.

Možná by Vám vyšli vstříc v  knihovně Výzkumného ústavu lesního hospodářství a myslivosti http://www.vulhm.cz/ -

 e-mail: valentova@vulhmop.cz (Lesnické informační centrum) nebo e-mail: souckova@vulhmop.cz (Výzkumná stanice Opočno).