registrační poplatek bezhotovostně

Text dotazu

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné zaplatit registrační poplatek převodem z účtu. Děkuji

Odpověď

Dobrý den, platbu přes účet jsme nabízeli v době zavření knihoven, především z důvodu možností e-výpůjček. Nyní je platba přes účet ve výjimečném případě stále možná, všechny platby ale chodí na jeden účet knihovny. V případě registračního poplatku je nutné uvést určité údaje, aby bylo možno ho mezi mnoha dalšími poplatky identifikovat a správně přiřadit. Je tedy třeba se ještě před platbou domluvit (osobně či telefonicky) v knihovně, jaké údaje je třeba při platbě vyplnit, abychom ji pak mohli včas a dobře poznat. V současné době, kdy jsou všechny naše provozy plně otevřené, preferujeme platbu při osobní návštěvě. Je možno zaplatit buď v hotovosti nebo v některých provozech i kartou. Budeme rádi, když nás navštívíte, zřídíte si u nás legitimaci a budete moci využít našich prezenčních i absenčních služeb.

Použité zdroje

Knihovna města Plzně