Registrace čtenáře a provoz knihovny

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na následující otázky:
1) je možné se u vás registrovat online nebo musím osobně do knihovny?
2) je možné se dostat do oddělení dospělých i s kočárkem?
3) až se stanu členem knihovny je možné prohledávat katalog knihovny online? Budou vidět i aktuálně volné tituly a je možné si je online rezervovat?

Odpověď

Dobrý den,odpovědi na Vaše otázky jsou následující:
1)online se můžete pouze předregistrovat, ale na přihlášení je potřebná Vaše osobní návštěva s občanským průkazem
2)do prvního patra budovy není možný přístup s kočárkem, ale řešením je postavit ho v přízemí u čítárny tak, aby na něj dohlédly knihovnice ze studovny
3)stanete-li se registrovanou čtenářkou naší knihovny, můžete si knihy online nejen vyhledávat, ale rovněž objednávat i rezervovat
Těšíme se na Vaši návštěvu:-)