registrace

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak je možné se nově registrovat do knihovny. Zda to jde přes nějaký formulář na vašich stránkách.
Děkuji a hezký den.

Odpověď

Dobrý den,

při přihlášení do knihovny je nutná osobní návštěva knihovny kvůli ověření vaší totožnosti a také podpisu smlouvy.
V kterémkoli oddělení knihovny vyplníte společně s pracovníkem čtenářskou přihlášku resp. smlouvu a uvedete konkrétní souhlas se zpracováním osobních údajů viz GDPR. Podpisem smlouvy se zavazujete k dodržování knihovního řádu. Po předložení občanského průkazu a zaplacení registračního poplatku obdržíte čtenářský průkaz, který Vás opravňuje k využívání výpůjčních a dalších služeb.
Tyto postupy jsou dané zákony a nejdou realizovat online, děkujeme za pochopení.

Bohužel je momentálně knihovna uzavřena kvůli nařízení vlády ČR,
prozatím můžete využívat některé on-line služby, více informací naleznete zde https://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/tipy-na-e-zdroje-pro-studenty