Původ názvů plzeňských městských částí

Text dotazu

Kde je možné vyhledat původ názvů plzeňských městských částí?

Odpověď

Dobrý den,

informace o původu názvů plzeňských částí můžete najít např. v těchto dokumentech:

Názvy plzeňských městských částí /(mý). In: Plzeňský deník, roč. 3, č. 101, 30.4.1994, s. 7

Bělohlávek, M.: Plzeňská předměstí. Plzeň : NAVA, 1997. 134 s. ISBN 80-7211-003-9

Oba dokumenty a další informace k tématu Vám můžeme nabídnout na níže uvedeném pracovišti.