Původ jména Brabec Tomáš

Text dotazu

Hledám původ příjmení a jména BRABEC TOMÁŠ. Nevím kde hledat , proto se na Vás obracím o radu nebo vyhledání.

Odpověď

Doporučujeme například tyto publikace:

Naše příjmení / Dobrava Moldanová. -- Vyd. 2., upr.. -- Praha : Agentura Pankrác, 2004. --  229 s. ISBN 80-86781-03-8.
Jak se bude Vaše dítě jmenovat? / Miloslava Knappová. -- 3. vyd., dopl. a přeprac.. -- Praha : Academia, 1999. --  358 s. ISBN 80-200-0775-X

Registrovaný čtenář s platným ročním průkazem si tyto publikace může rezervovat na http://aleph.svkpl.cz