Putin, zahranicni politika

Text dotazu

Vazeni, rada bych ziskala informace o jakkekoliv literature Putinova zahranicni politika vuci zemim SNS! uprednostnila bych plne texty ke stazeni. dekuji mnohokrat.

Odpověď

Dobrý den, literaturu k tématu můžete hledat v následujících bázích NKC:

- NKC (katalog Národní knihovny) - knihy,
- SLK (katalog Slovanské knihovny) - vzhledem k tématu je dobré projít i tento katalog,

články:
- ANL (článková bibliografie českého tisku).

Všechny tyto databáze jsou bibliografické a plné texty v nich najdete jen výjimečně.

Pokud jde o plnotextové databáze, k dispozici jsou v NK ČR:

- Anopress - článková databáze českého tisku, na rozdíl od báze ANL obsahuje zejména články z denního tisku, vždy s plným textem; báze není volně přístupná, k dispozici je v NK ČR, popř. v dalších institucích,
- další licencované on-line databáze NK ČR, pro vaše účely např. Ebsco, obsahují články většinou v angličtině; přístup je možný v NK ČR a dalších institucích,které platí licenci, pro registrované čtenáře NK ČR je možný vzdálený přístup.

Při hledání použijte klíčové slovo Putin, a zkuste je doplnit např. - politika, zahraniční politika, názvy příslušných států apod., v některých databázích je třeba zadávat klíčová slova anglicky.

Obor

Politické vědy. Vojenství

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

12.02.2009 15:33

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu