Punc zlata

Text dotazu

Potrbuji poradit,potrebuji zjistit co znamena punc na mych spercich.znacka vypada jako ctverec nepravidelny a uvnitr tohoto ctverce je cislo5 anevim o co se jedna muzete prosim vas poradit?dekuji

Odpověď

Dobrý den,
pro zjištění značky puncu bychom Vám doporučovali využít oficiální internetové stránky Puncovního úřadu, které naleznete na adrese http://www.puncovniurad.cz/cz/.
Zde jsou pro uživatele volně dostupné náhledy na puncovní značky, které jsou v současné době platné na území České republiky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží, viz http://www.puncovniurad.cz/cz/znacky.aspx. Po vstupu do EU byly také uznány puncy některých členských států - jejich přehled naleznete na adrese http://www.puncovniurad.cz/cz/zpravy.aspx?aid=172.
Pokud byste zde vyobrazení z Vašeho šperku nenašla, doporučujeme Vám kontaktovat některou z poboček Puncovního úřadu, viz kontakty http://www.puncovniurad.cz/cz/kontakty.aspx .
Přejeme Vám hodně štěstí při pátrání.

Obor

Chemie. Krystalografie. Mineralogické vědy

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.12.2012 14:41

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu