Pujcovani eknih

Text dotazu

Dobry den. Jsem ze znojemska a nela bych zajem o pujcovani eknih z vasi knihovny. Lze se u vas zaregistrovat na dalku a takto si knihy pujcovat? Dekuji

Odpověď

Dobrý den,

v Knihovně města Hradce Králové neumožňujeme registraci na dálku. Je nutné alespoň první návštěvu přijít osobně. Doporučila bych Vám navštívit knihovnu, která bude blíže ve Vašem okolí.

Platformy pro půjčování e-knih a seznam knihoven, které tuto službu umožňují, naleznete zde.