půjčování a dostupnost britských (zahraničních) norem

Text dotazu

Prosím o zodpovězení dotazu, jestli je v ČR někde studovna zahraničních norem nebo katalog britských norem. Konkrétně potřebujeme britské normy z oboru stavebnictví - železobetonové a ocelové konstrukce. Pokud ne, jaké jsou podmínky půjčení těchto norem mezinárodní meziknihovní výpůjční službou a jak ji zrealizovat?

Odpověď

Doporucovali bychom Vam obratit se na Cesky normalizacni institut, ktery nabizi zhotovovani kopii nebo zprostredkovani nakupu zahranicnich norem:

Cesky normalizacni institut
- Prodej autorizovanych kopii mezinarodnich a zahranicnich norem
- Informace k zajistovani nakupu norem ze zahranici  najdete na strankach CNI: http://www.cni.cz

K doplneni informace o moznosti zapujceni britskych norem muzeme pouze dodat, ze pozadavek na zapujceni normy ze zahranicni knihovny neni zcela bezny a v mnoha pripadech konci neuspesne, i kdyz ho nelze dopredu zamitnout. Jedna se o placenou sluzbu, blizsi informace o mezinarodni meziknihovni sluzbe STK ziskate na http://www.stk.cz/meziknihovni_sluzby.html#mms
Státní technická knihovna

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

23.01.2008 17:58

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu