Půjčení zvukových knih

Text dotazu

Prosím, napište mi, jak lze ziskat zvukovou knihu L. Vaňková Stříbrný jednorožec.

Odpověď

Jedná se o zvukovou knihu na kazetách zaslanou z Knihovny a tiskárny pro
nevidomé v Praze. Tyto knihy půjčujeme pouze čtenářům zvukové
knihovny. Uživatelem zvukové knihovny se můžete stát po vyplnění přihlášky s
razítkem očního lékaře nebo Svazu nevidomých a slabozrakých.