Půjčení knih bez registrace

Text dotazu

Dobrý den,
lze u Vás půjčit knihy bez čtenářské registrace? Předpokládám nějaký poplatek, ale za je to možné.

MOc děkuji

Odpověď

Dobrý den,

knihy v Regionální knihovně Karviná nelze zapůjčit absenčně (domů) bez platného čtenářského průkazu.Tento průkaz se vydává pouze za osobní přítomnosti uživatele, který musí předložit platný průkaz totožnosti a zaplatit registrační poplatek (na 1 rok platí 200 Kč dospělý uživatel, 150 Kč student, děti a senioři platí 70 Kč). Pokud chcete půjčit knihy, časopisy nebo jiné dokumenty pouze prezenčně (studovat je u nás v knihovně) platí se jednorázový poplatek 10 Kč.