Půjčení audioknihy

Text dotazu

Dobrý den

Ráda bych si půjčila audioknihy, je to ted možné a kolik stojí a jestli je potřeba registrace.
Děkuji a přeji hezký den

Odpověď

Dobrý den,

audioknihy se půjčují stejným způsobem jako ty tištěné. Tedy bezplatně, tento týden půjčujeme přes okénko. Registrace dospělého čtenáře stojí 100,- Kč na rok. Důchodci a studenti platí 60,- Kč. Na našich webových stránkách je k dispozici kompletní seznam ve formátu pdf (zvlášť pro dospělé a děti + mládež). Sekce oddělení - hudební oddělení, pod fotografií hudebního oddělení. Vyberte si do pěti kusů (jednorázová výpůjčka na 14 dní, lze prolongovat o dalších 14 dní) a pošlete mi na e-mail poptávku, stačí číslo titulu. Každopádně první se musíte přijít registrovat. Zazvoníte na zvonek u výdejního okénka a dostanete k vyplnění formulář, který pak přinesete i s penězi. CD budou už v tu chvíli nachystaná.
Možná bude příští týden možnost do knihovny čtenáře fyzicky pouštět, uvidíme, záleží to to na naší vládě...