Půda a její hodnocení v ČR díl I. a II.

Text dotazu

Dobrý den, mohli by jste mi prosím sdělit spoluautory těchto dvou knih.
Velice děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

uvádíme Vám seznam spoluautorů obou dílů knihy Půda a její hodnocení v ČR. Citace knihy:

VOPRAVIL, Jan a kol. Půda a její hodnocení v ČR. 1. vyd. Praha: Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, 2009-2011. 2 sv. ISBN 978-80-87361-02-3.

Autoři prvního dílu:

Ing. Jan Vopravil, Ph.D.; Ing. Tomáš Khel; Ing. Taťána Vrabcová, MSc.; Ing. Pavel Novák, CSc.; Ing. Ivan Novotný; Ing. Jiří Hladík, Ph.D.; doc. Ing. Zdeněk Vašků, CSc.; Ing. Karel Jacko; RNDr. Ing. Jaroslav Rožnovský, CSc.; prof. Ing. Miloslav Janeček, DrSc.; doc. Ing. Radim Vácha, Ph.D.; Ing. Jana Pivcová; prof. Ing. Tomáš Kvítek, CSc.; RNDr. Pavel Novák; Ing. Petr Fučík; Ing. Petr Čermák, CSc.; Ing. Jaroslava Janků, CSc.; Ing. Ivana Pírková; Ing. Vladimír Papaj; Mgr. Jana Banýrová.

Autoři druhého dílu:

Ing. Jan Vopravil, Ph.D.; Ing. Ivan Novotný; Ing. Tomáš Khel; Ing. Jiří Hladík, Ph.D.; Ing. Karel Jacko, Ph.D.; Ing. Vladimír Papaj, Ph.D.; doc. Ing. Zdeněk Vašků, CSc.; Ing. Taťána Vrabcová, MSc.; Ing. Ivana Pírková; RNDr. Ing. Jaroslav Rožnovský, CSc.; Bc. Lucie Havelková; Ing. Pavel Novák, CSc.; Ing. Václav Voltr, CSc.; Ing. Tomáš Středa, Ph.D.; Ing. Ladislava Kohoutová; Ing. Miroslav Poruba; Ing. Radim Czelis; Ing. Jan Huml; Aleš Sekanina, Ing. Jaroslava Janků, CSc.; Ing. Vít Penížek. Ph.D.

Všichni autoři jsou uvedeni v jednotlivých dílech publikace.