Publikace "Věděnije v optimalnove projektovanije"

Text dotazu

Sháním informace o publikaci: Věděnije v optimalnove projektovanije, Minsk 1974, Ševčenko,V.S.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za využití služeb Ptejte se knihovny.

Publikace "Vvedenije v optimaĺnoje projektirovanije mašin" od autora V. S. Ševčenka
(Minsk, 1974, 111 s.) je ve fondu Národní technické knihovny, kniha je v tomto okamžiku
dostupná k zapůjčení.

Podmínky registrace jsou uvedeny na této adrese http://www.techlib.cz/cs/692-registrace-noveho-zakaznika, pokud jste mimopražský, nejlepší variantou bude, obrátíte-li
se na Vámi nejbližší knihovnu, která Vám výpůjčku z naší knihovny zprostředkuje.