Publikace Myslivost v testech

Text dotazu

Dobrý den, prosím o laskavé sdělení, zda je možné si z vašeho fondu vypůjčit knihu Kolomana Ferencsika "Myslivost v testech" a zda si ji lze objednat přes
internet, či e-mailem.

Odpověď

Dobrý den, prověřili jsme zdroje Národní knihovnu ČR, avšak publikaci Myslivost v testech od Kolomana Ferjentsika (Písek: Matice lesnická, [2000]. 263 s. ISBN

80-86271-06-4) jsme v nich nenalezli.

Můžete se zkusit obrátit na některou z knihoven, které zmíněnou knihu mají ve fondu, jedná se např. o Zemědělskou a potravinářskou knihovnu ÚZEI, Moravskou zemskou knihovnu v Brně, Jihočeskou vědeckou knihovnu v Českých Budějovicích, Středočeskou vědeckou knihovnu v Kladně a další. Úplný přehled těchto knihoven získáte prostřednictvím Souborného katalogu ČR

(

http://sigma.nkp.cz/cze/skc) zadáním názvu nebou autora publikace. Pomocí odkazu Lokální záznam budete přesměrován přímo na záznam v katalogu konkrétní knihovny.http://www.maticelesnicka.cz/edice/ucebnice.html#testy.