publikace Country risk assessment: a guide to global investment strategy

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych zjistit, zda se dá sehnat tato kniha:

Titul Country risk assessment: a guide to global investment strategy
Autoři Michel Henri Bouchet, Ephraïm Clark, Bertrand Groslambert
Vydavatel John Wiley & Sons, 2003
ISBN 0470845007, 9780470845004
Délka Počet stran: 271

Odpověď

Dobrý den, kniha, která Vás zajímá, je ve fondu Národní knihovny ČR na signatuře T 194989 a můžete si ji půjčit na 30 dnů, pokud máte platnou průkazku NK ČR, viz www.nkp.cz.

     Cislo zaznamu:            1
     Hlavni zahlavi       Bouchet, Michel Henri
     Nazev                Country risk assessment : a guide to global investment strategy / Michel Henry Bouchet, Ephraim Clark, and Bertrand Groslambert
     Nakl. udaje          Chichester : John Wiley, c2003
     Popis (rozsah)       xiv, 271 s. : il. ; 26 cm
     Roky/Sv.             ABA001
     ISBN                 0-470-84500-7 (vaz.)
     Edice                Wiley finance series
     Dalsi puvodce        Clark, Ephraim
     Dalsi puvodce        Groslambert, Bertrand
     Poznamka             Obsahuje bibliografii a rejstrik
     Predmet. heslo       riziko (ekonomie)
     Predmet. heslo       zahranicni investice
     Forma, zanr          studie
     Skupina Konspektu    339.7/.9 - Svetova ekonomika a mezinarodni finance
     MDT                  330.131.7
     MDT                  339.727.22
     MDT                  (048.8)
     Predm. hesla-angl.   Investments, Foreign
     Predm. hesla-angl.   Country risk
     System. cislo        001254107

Další záznam o výskytu této knihy na území ČR v Souborném katalogu ČR (baze SKC) není uveden.
Z Vašeho dotazu ale není patrné, zda si chcete knihu vypůjčit, okopírovat nebo sehnat ve smyslu koupit.