Ptejte se knihovny v angličtině

Text dotazu

Dobrý den, domnívám se, že by bylo skvělé, kdyby služba ptejte se knihovny fungovala i na bázi angličtiny. Často nám na konzulát chodí až přespříliš kUriózní dotazy, na které nejsme sto kvalifikovaně odpovědět a zároveň nemáme kapacity na vyhledávání odpovědí. Myslím, že v ČR žije i mnoho cizinců, a že prestiž této služby by jistě vzrostla i v zahraničí. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobry den, sluzba Ptejte se knihovny ma od pocatku i svoji anglickou verzi s nazvem Ask your library, na kterou nam posilaji sve dotazy zejmena uzivatele ze zahranici, ale i cizinci zijici zde u nas. Na domovske strance Narodni knihovny CR (http://www.nkp.cz) staci v dolni liste zvolit English, stranka se prepne do anglictiny a na miste odkazu pro Ptejte se knihovny se objevi odkaz Ask your library. Je mozne k ni pristupovat i z ceske domovske stranky sluzby na http://www.ptejteseknihovny.cz/ , kde zvolite v navigacnim menu English.
Pripravujeme novou podobu stranek PSK, kde by mel byt odkaz na anglickou verzi patrnejsi.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

27.02.2008 16:03

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu