psyllium, zdravá výživa

Text dotazu

Zajimalo by mne kolik vlakniny obsahuje jedna kavova lzicka indickeho psyllia prodavaneho bezne v lekarnach. nejde to nikde vyhledat, nikdo to nevi, na obalu to napsane neni.. ptam se proto ze jsem vyzivovy poradce a potrebuju vedet kombinaci urcitych doplnku stravy s jinymi doplnky, pripadne s beznou vyzivou. vlakniny totiz nesmi byt prilis moc.
Jinak obecne by me zajimaly kvalitni knihy, sskripta, clanky apod. o zdrave vyzive, biochemie vyzivy, vyziva v souvislosti s nemocemi apod. doporucte nejake prosim, diky.

Odpověď

Vážený pane, vzhledem k tomu, že jste uvedl neúplnou emailovou adresu, odpovídáme jen stručně a dotaz nepostupujeme dalším knihovnám.
Váš dotaz je pro naši službu tak či onak příliš odborný. Z knihoven, zapojených do služby, by vám snad mohla odpovědět Zemědělská a potravinářská knihovna - Ústav zemědělské ekonomiky a informací - info@uzpi.cz, http://www.knihovna.uzpi.cz/.
popřípadě Národní lékařská knihovna - nml@nlk.cz, www.nlk.cz.

Pokud jde o literaturu k tématu, tu v češtině snadno vyhledáte v katalozích Národní knihovny: http://sigma.nkp.cz/F/ - báze NKC – knihy, báze ANL – čsp. články, jako klíčová slova použijte termíny, které jste uvedl ve svém dotazu.

Obor

Lékařství

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.10.2008 13:46

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu