Psychologie nemoci

Text dotazu

Dobrý den,
potřebovala bych si pujčit knihu Psychologie nemoci - J.Křivohlavého.
Nachází se ve Vaší knihovně?Děkuju za informaci.

Odpověď

Dobrý den,

knihu: KŘIVOHLAVÝ, Jaro. Psychologie nemoci. 1. vyd. Praha : Grada, 2002, má Národní knihovna ČR ve svém fondu v několika exemplářích. Přehled a dostupnost jednotlivých exemplářů si můžete ověřit přes Online katalog Národní knihovny ČR: http://aleph.nkp.cz/cze/nkc  (údaj pro vyhledávání: název; slovní spojení: Psychologie nemoci). V záznamu o knize proklikněte exempláře.

Jeden z exemplářů je dostupný i ve volném výběru Všeobecné studovny. Pro jeho studium Vám postačí zakoupit si jednodenní vstupenku (10,- Kč). Další dva exempláře jsou určeny k prezenční výpůjčce do studovny NK ČR, pro uskutečnění této výpůjčky je ovšem nezbytné vlastnit platný čtenářský průkaz Národní knihovny ČR (roční registrace + zřízení průkazu = 110,- Kč).

Více informací o dokumentech a chodu Národní knihovny ČR naleznete na stránkách knihovny: www.nkp.cz