Próza odehrávající se na Mostecku

Text dotazu

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda byste mi mohl/a poradit romány/novely, jejichž děj se odehrává na Mostecku, počínaje rokem 1945 až po současnost.

Děkuji

Odpověď

Vzhledem k větší šíři dotazu a množství autorů i žánrů (Rybář, Brycz, Bouda, Juliš, Čechura, Kozel, Jedlička, Páral ad.) doporučuji použít při vyhledávání literatury on-line katalog Městské knihovny Most: při zadávání kombinovaného dotazu zadat do klíčového slova údaj "rovno" Mostecko, česká literatura a pouze knihy. Výsledek je několik desítek titulů!

Každopádně při osobní návštěvě knihovny jsme připraveni Vám pomoci s vyhledáváním potřebné literatury.