Provozní doba o Vánočních prázdninách

Text dotazu

Dobrý den,

prosím, mohli byste mi napsat, zda máte (a jak) otevřeno přes Vánoční prázdniny?

Děkuji předem za odpověď.

Hezký zbytek dne.

Aneta Nogawczyková

Odpověď

Dobrý den,

o vánočních prázdninách máme zavřeno. Posledním dnem, kdy máme otevřeno v letošním roce, je pátek 23.12. a můžete nás navštívit do 16.00.

V roce 2017 se na Vás těšíme od pondělí 2.1. ve standardní výpůjční době, tj. Knihovna pro děti a Infocentrum 8.00 - 19.00, Knihovna pro děti a M klub 13.00 - 19.00.