Prosím vás, kdy bude hrát vojenská hudba? Nestihla jsem si vyzvednout váš program, Díky

Text dotazu

Slyšela jsem, že bude v jiných časech?

Odpověď

Dobrý den,

zasílám informace ke zmíněné akci:

ÚSTŘEDNÍ HUDBA AČR uvádí ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze cyklus odpoledních koncertů.

Orchestr Armády ČR, s úctyhodnou tradicí i stálou vysokou úrovní, uvádí světově proslulá klasická díla. Při své koncertní činnosti spolupracuje Ústřední hudba AČR s významnými osobnostmi hudebního života, s předními sólisty Národního divadla, Státní opery Praha a České filharmonie.

5. 10. v 16.00 Koncert k mezinárodnímu dni hudby - od 16.00 do 17,30 hod.

Velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1

Vstup zdarma do naplnění kapacity sálu, místenky k vyzvednutí 1 hodinu před začátkem koncertu v předsálí Městské knihovny v Praze.