Prosím o radu, kde získám info k tématu vliv záplavy na výnos ovoce

Text dotazu

Dobrý den, prosím, zda bych s vaší pomocí získal literární zdroj nebo kontakt na autora zabývajícího se tématem záplava a úroda ovoce, atp.
Jako soudní znalec mám soudu odpovědět na otázky ve věci nejen kvalifikovaným odhadem, ale, pokud možno, číselně a zatím jsem nic nenašel ….
Děkuji za laskavou odpověď!

Odpověď

Dobrý den,

problematiku a statistiku o kvalitě a erozi půdy zpracovává Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i .(https://www.vumop.cz/) Bohužel vás tedy musím odkázat na tento ústav, jelikož naše knihovna nemá k dispozici literární zdroj ani se nezabývá výzkumem této komodity.