prosím o pomoc s doporučenou četbou syna - nemůže u Vás prý sehnat požadované tytuly

Text dotazu

Pavel Čech : Velké dobrodružství Pepíka Střechy
A.Ježková : České nebe
M.Pilátová , M. Žďánský: Gorilí táta
Kateřina Schwabiková: Cesty dětí do staletí aneb jak Běla a Kuba poznávají naši historii
R. Fučíková: Hus a Chelčický. Příběh její doby

Odpověď

Dobrý den,

pošlete prosím syna do naší hlavní knihovny ve Wonkově ulici 1262/1a (vedle úřadu práce). Vždy ke každé knize jsem napsala, na kterém oddělení si ji může půjčit.

Pavel Čech : Velké dobrodružství Pepíka Střechy – dětské oddělení

Kateřina Schwabiková: Cesty dětí do staletí aneb jak Běla a Kuba poznávají naši historii - dětské oddělení
R. Fučíková: Hus a Chelčický. Příběh její doby - dětské oddělení

A.Ježková : České nebe - dospělé oddělení
M.Pilátová , M. Žďánský: Gorilí táta – tuto knihu nemáme, ale je možno ji objednat z jiné knihovny - informace Vám podají v dospělém oddělení

Pokud má syn průkazku z jakékoliv naší pobočky, platí mu i v naší hlavní budově. Pokud je synovi více než 15 let, průkazka platí ve všech odděleních. Pokud je mladší, nebude si sám moci půjčit knihy z dospělého oddělení, ale pouze z dětského. V tomto případě doporučuji Váš doprovod. Pokud nejste zatím našimi čtenáři, budete potřebovat OP a poplatek dle ceníku (http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/cenik)

Více informací o půjčování knih v naší knihovně naleznete zde - http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/vypujcni-sluzby