prosím o název písně a interpreta

Text dotazu

Blues starejch not, starejch jak ten pár bot, ty jsou tátovy poslední. Tak jak on , i ty zkus zahrát báječný blues, zkus hrát, nežli se rozední
Beze slov, nápěv znáš, celej sál roztleskáš, tancuj tak jak sis přál s dívkou svou. Vždyť dnešní country bál velkým svátkem se stal, čas písní šel dál za tebou

Odpověď

Dobrý den,

přes veškerou snahu se nám píseň o uvedených slovech nepodařilo najít. Internetové zdroje text písně neznají. Pokud píseň hrálo nějaké konkrétní rádio, pokuste se kontaktovat jej.