prosím, máte knihu Jednodenní chirurgie , Stanislav Czudek k zapůjčení

Text dotazu

kniha Jednodenní chirurgie od MUDr. Czudka z roku 2009

Odpověď

Dobrý den,

odpovídáme na Váš dotaz položený prostřednictvím služby Ptejte se knihovny dne 16.12.2016.

Vámi poptávaný titul (CZUDEK, Stanislav a kol. Jednodenní chirurgie = One-day surgery: se souborem vybraných miniinvazivních operací na DVD. Vyd. 1. Praha: Grada, 2009. 126 s. ISBN 978-80-247-1786-9.) je ve fondu SVK PK dostupný a je možné si jej vypůjčit k absenčnímu studiu.

Je v SVK PK evidován pod signaturou 391A61794 a umístěn ve volném výběru (2. patro SVK PK) pod třídníkem MDT (mezinárodního desetinného třídění) 617. Vlastníte-li celoroční průkaz do SVK PK, můžete si jej vypůjčit absenčně, s jednodenním průkazem ho můžete studovat na místě.

Použité zdroje

elektronický katalog SVK PK; Souborný katalog ČR