Prosím, je možno elektonicky si objednat titul z fondu knihovny?

Text dotazu

Prosím, je možno elektonicky si objednat titul z fondu knihovny?

Odpověď

Dobrý den,

elektronicky lze objednat pouze knihu ze skladu ústřední půjčovny ve Wonkově ulici, knihy ve volném výběru a na pobočkách nelze elektronicky objednat.
Knihu ze skladu lze objednat po přihlášení do Vašeho čtenářského konta, rozklikněte záznam Vámi zvolené knihy a pokud je volná ve skladu, bude vedle umístění "ústřední půjčovna sklad" ikonka nákupního vozíku.

Použité zdroje

http://carmen.knihovnahk.cz/Carmen/