Prosba o možnost zapůjčení ISBN 978-80-7308-468-4

Text dotazu

Chtěla bych si prostudovat publikaci - viz níže, jak lze zapůjčit ?
• Zápas o východní Středomoří: zahraniční politika Spojených států amerických vůči Řecku a Turecku v letech 1945–1953. Praha: Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, 2013. 252 s. ISBN 978-80-7308-468-4.

Odpověď

Dobrý den,

Knihovna FF UK v současné chvíli funguje systémem Click and collect.

1. Pokud jste studentem/kou nebo zaměstnancem/kyní UK nebo máte kartičku externího uživatele, můžete si knihu bez problémů online objednat a následně vyzvednout v jedné ze 3 spádových knihoven (Knihovna Jana Palacha, Knihovna Celetná a Knihovna Šporkova paláce), a to vždy v úterý, středu a čtvrtek po obdržení potvrzujícího e-mailu.

2. Pokud nejste v žádné knihovně UK registrován/a, bude to asi asi problém a bude nutné si kartičku externího uživatele zařídit. Bohužel netuším, jak kartové centrum v době Covidové funguje. Zkuste se jich prosím dotázat telefonicky: https://cuni.cz/UK-3249.html